Värskeid tulemusi jalgpallimurult

Möödunud nädalal oli võistlustules viis Eesti meistrivõistlustel osalevat Jõgevamaa jalgpallivõistkonda. Võiduarvet kasvatasid Põltsamaa SK Motiivi neiud, Jõgeva SK Noorus-96 ja FC Jõgeva Wolves teenisid viigipunkti.

Eesti meistrivõistluste teise liiga turniiril tegi Jõgeva SK Noorus-96 seitsmendas voorus võõrsil 2:2 viigi Lasnamäe Ajaxiga. Jürgen Hiljuranna ja Kaarel Põldma väravatest juhtisid külalised veel esimesel üleminutil 2:1, kuid Ajax suutis ikkagi seisu viigistada. Noorus-96 on tabelis kolme punktiga 13. kohal, sel laupäeval kohtutakse Tartus viimasel kohal oleva Santose II meeskonnaga.

Neljandas liigas mängiv FC Jõgeva Wolves tegi laupäeval koduväljakul 1:1 viigi FC Elva duubelmeeskonnaga. Marko Horn avas “Huntide” skoori kohtumise kuuendal minutil, vastased viigistasid 33. minutil. Wolves on nelja punktiga kolmandal kohal, 12 punktiga on liidripositsioonil ühe mängu enam pidanud Taartu Tammeka U19 tiim. Pühapäeval kohtuvad “Hundid” Võrus sealse Heliosega.

Neidude U17 vanuseklassi meistrivõistluste neljanda vooru mängus alistas Põltsamaa SK Motiiv Nõmme Kalju 7:0. Täiseduga jätkavad turniiri kolm naiskonda, Tallinna Legionil ja Saku Sportingul on tabelis 12 punkti, ühe mängu vähem pidanud põltsamaalastel 9 punkti. Sel nädalal mängivad Motiivi liidrid Mariana Kees, Kristiina Aria ja Chrystal King Lätis peetaval UEFA sõprusturniiril, kus Eesti U17 koondis kohtub Põhja-Iirimaa, Fääri saarte ja Läti eakaaslastega. Meistrivõistluste mängudega jätkab SK Motiiv 18. mail, kui Annelinna kunstmurustaadionil kohtutakse Tartu Tammekaga.

Noormeeste U17 vanuseklassi esiliigaturniiril kaotas Põltsamaa JK Sport võõrsil liiga liidrite hulka kuuluvale Tartu Tammekale 3:4. 47. minutiks juhtisid põltsamaalased Egon Hendriksoni, Kristjan Heinmäe ja Sander Tõnissoo tabamustest 3:1, kuid teise poolaja keskel lasti tartlastel lüüa kolm väravat. Täna õhtul kell 18 Lille tänava staadionil Tallinna Infonetiga vastamisi minev Sport on turniiritabelis ühe punktiga üheksandal kohal.

U16 vanuseklassi esiliiga turniiril kaotas Jõgeva SK Noorus-96 kuuenda vooru mängus võõrsil Narva Transile 0:9 ning on liigatabelis endiselt viimasel kohal. Sel laupäeval kell 17 kohtub Noorus-96 Jõgeva aleviku staadionil Pärnu Vaprusega.