Wolves langes karikavõistlustel konkurentsist

Möödunud kolmapäeval Jõgeva linna staadionil toimunud Eesti Jalgpalli Liidu väikeste karikavõistluste teise ringi kohtumises kaotas FC Jõgeva Wolves 0:4 (0:3) Tallinna FC Levadia III meeskonnale.

140 pealtvaataja ees toimunud mängus suutsid “Hundid” Eesti meistrivõistlustel neist kaks astet kõrgemal ehk teises liigas palliva Levadia rünnakud nurjata rohkem kui poole tunni jooksul, siis lasti aga vastastel vaid nelja minuti jooksul lüüa kolm väravat. 36. minutil avas skoori Artur Bõstrov, kaks minutit hiljem oli täpne Vladimir Vassiljevi ja veel kaks minutit hiljem Robert Sadovski löök.

Teisel poolajal omas ka Wolves mitmeid ilusaid võimalusi, kuid väravaks neid realiseerida ei õnnestunud. Neljanda väravani jõudis Levadia kodumeeskonna abil – 80. minutil suunas tsenderdusest tulnud palli oma väravasse kaitsemängija Kaspar Kull.

“Suutsime kaks taset kõrgemas liigas osaleva meeskonnaga enamiku mänguajast võrdselt mängida,” märkis “Huntide” eestvedaja Kervin Kull.  “Tekitasime korralikult võimalusi ning kõik andsid endast platsil maksimumi. Liigume oma mänguga õiges suunas ja kindlasti üritame seda potentsiaali liigamängude raames ära kasutada.”

Sel laupäeval mängib Wolves taas kodupubliku ees. Eesti meistrivõistluste neljanda liiga mängus minnakse vastamisi FC Elva II meeskonnaga, mäng algab linna staadionil kell 14.