Wolves kaotas Tammekale

Eesti jalgpallimeistrivõistluste neljanda liiga lõunatsooni turniiri võiduga alustanud FC Jõgeva Wolves kaotas teises kohtumises täiseduga jätkavale Tartu JK Tammeka U19 meeskonnale 3:6 (2:3).

Pühapäeval Tartu Annelinna kunstmurustaadionil toimunud mängus juhtisid võõrustajad 23. minutiks juba 3:0, kuid järgnenud viie minutiga suutis Jõgeva meeskond vahe minimaalseks vähendada. “Huntide” väravaarvet kasvatasid seejuures eelmisel hooajal nende konkurentideks olnud Tabivere RSK endised mängijad. 27. minutil avas skoori Marko Horn ning juba minut hiljem suunas Eduard Kovbasnjuk väravasse Mario Tikerberi pealelöögist tagasi põrkunud palli.

Teisel poolajal jätkunud mõlemapoolsete võimalustega mängus õnnestus kodumeeskonnal oma šansid paremini ära kasutada ning 81. minutil viis Jakob Mägi tartlased juba 6:2 ette. Viimane sõna kuulus siiski “Huntidele”: 90. minutil sai lõpuks tabamuse kirja ka kogu mängu jooksul rohkelt väravavõimalusi loonud Mario Tikerberi.

“Huntide” eestvedaja Kervin Kulli sõnul pole kaotusele vaatamata põhjust nuriseda. “Meie tsooni ilmselge favoriit Tammeka oli väga mängitav ning suure osa ajast mängisime kui võrdne võrdsega,” lausus ta. “Heameelt tegi asjaolu, et poisid ei lasknud kaotusseisu jäädes pead norgu ning võitlesid lõpuvileni.”

Kolme vooru järel on 9 punktiga tabeli tipus Tartu JK Tammeka U19, järgnevad ühe mängu vähem pidanud FC Helios Tartu (4 p) ja FC Jõgeva Wolves (3 p).

7. mail kell 14 kohtub Wolves Jõgeva linna staadionil FC Elva II meeskonnaga, kes on meistrivõistlusi alustanud kahe napi kaotusega.