Noorus-96 avas teises liigas punktiarve

Pühapäeval Tallinnas Sportland Arenal peetud Eesti jalgpallimeistrivõistluste teise liiga põhja/ida piirkonna kolmanda vooru kohtumine Tallinna JK Piraaja ja Jõgeva SK Noorus-96 vahel lõppes 1:1 viigiga.

Mõlemad väravad löödi teise poolaja keskel: Jõgeva meeskonna tänavuse hooaja väravaarve avas Tauno Anvelt kohtumise 63. minutil, üksteist minutit hiljem viigistas Laurits Randmann seisu.

Kolme vooru järel on täiseduga tabeli tipus Tabasalu JK Charma, seitsme punktiga on teisel kohal Tallinna JK Dünamo. Kuus punkti on kogunud Tartu FC Merkuur, Jõhvi FC Lokomotiv ja Lasnamäe FC Ajax. Jõgeva SK Noorus-96 on ühe punktiga kolmeteistkümnendal kohal, üks silm on kirjas ka Kuusalu JK-l Rada ja Tallinna Piraajal. Neljateistkümnest meeskonnast on ainsana punktiarve avamata Tartu FC Santos duubelmeeskonnal.

Pühapäeval kell 20 läheb Noorus-96 Annelinna kunstmurustaadionil vastamisi Tartu Merkuuriga. Möödunud hooajal kolmanda liiga lõunatsoonis esikoha saanud tartlased on teises liigas startinud täiseduga: Jõhvi Lokomotiv mängiti üle tulemusega 3:1, Lasnamäe Ajaxit võideti 1:0.