Tähe noortevõistkonnale esikoht

Möödunud reedel Jõgeval peetud U11 vanuseklassi Eesti saalihoki karikavõistlustel võitis esikoha Jõgeva SK Tähe võistkond, kes alistas finaalis EMÜ SK 2:1.

Karikavõistlustel tegi kaasa kuus meeskonda, tänavustel Eesti meistrivõistlustel edukalt esinenud meeskondadest oli esindamata vaid hõbemedaliga lõpetanud HC Panter. Meistrivõistlustel pronksmedali võitnud Jõgeva SK Tähe 05 alistas alagrupiturniiril Ääsmäe 12:0 (Rikardo Paabortilt neli ning Rasmus Randojalt ja Karl Mark Tammsaarelt kaks väravat, ühe tabamuse lisasid Rome Andro Moora, Kaur Kevin Kalda, Robin Tuvike ja Kaspar Jaan Heljand) ja EMÜ SK 9:3 (seitse väravat viskas Rasmus Randoja, kaks Rome Andro Moora).

Poolfinaalkohtumises läksid jõgevalased vastamisi teises alagrupis teise koha saanud Kuusalu meeskonnaga. Tähe võitis avapoolaja 3:0 ning kogu kohtumise 7:1. Taas oli resultatiivseim kolm väravat visanud Rasmus Randoja. Kaks väravat läks Rikardo Paaborti ja üks Rome Andro Moora ja Karl Mark Tammsaare arvele. Teises poolfinaalis alistas EMÜ selle vanuseklassi Eesti meistri Sparta Team Automaailma 5:2.

Finaalkohtumine Tähe ja EMÜ vahel oli väga tasavägine ja pingeline, kahekümne mänguminuti jooksul viskasid meeskonnad vaid kolm väravat. Pavel Semjonovi juhendamisel mänginud EMÜ avas Marcos Timmuski viskest skoori küll juba 21. sekundil, kuid jõgevalased suutsid Rome Andro Moora tabamusest kolmandal minutil seisu viigistada. 2:1 võidu tõi Tähele Rome Andro Moora teine tabamus mängu 13. minutil.

Eesti karikavõitjaks tulid väravavaht Karl-Eerik Kukk, kapten Rasmus Randoja, Kaur Kevin Kalda, Kevin Ots, Kristofer Frank, Rikardo Paabort, Henry Hanst, Andreas Kazakov, Robin Tuvike, Kaspar Jaan Heljand, Gregor Rande, Raoul Liinamäe, Karl Mark Tammsaar, Marten Pehap ja Marek Rosin ning treener Marko Saksing.