Torma kaotas veerandfinaalis Paidele

Eesti meistrivõistluste esiliigaturniiri veerandfinaali korduskohtumises kaotas SK Torma Sport korvpallimeeskond koduväljakul Paide Viking Window’le 66:76 (23:25, 11:18, 13:15, 19:18). Möödunud hooajal sarnaselt Torma meeskonnaga teises liigas mänginud Viking Window jäi võitmatuks ka nädalavahetusel toimunud esiliiga nelja parema meeskonna finaalturniiril.

Avamängu 25 punktiga (64:89) kaotanud Torma Sport osutas korduskohtumises vastastele südi vastupanu. Viis minutit enne avapoolaja lõppu juhtisid tormalased veel 34:29, kuid seejärel tegid külalised 14:0 vahespurdi ning suutsid kättevõidetud edu hoida kohtumise lõpuni.

Fredi Parker tõi Torma kontosse 17 punkti, Märt Tralla ja Gintaras Dalke lisasid omalt poolt 12 ning Johannes Välb 10 punkti. Lauavõitluses olid tormalastest kuue lauapalliga edukaimad Märt Tralla ja Karl-Kristjan Vaab. Paide mängijatest kogusid Raido Ringmets ja Rait Keerles vastavalt 19 ja 14 punkti, Ringmetsa saagiks langes ka 18 lauapalli.

Lisaks Torma Spordile langesid veerandfinaalis konkurentsist ka Balteco, Tartu Kalev/Estiko ja Ambla SK.

Esiliiga nelja parema meeskonna finaalturniir peeti möödunud nädalavahetusel Paides. Viking Window alistas poolfinaalis Kohila/Telia/SK Webware 82:66 ning finaalis Betoonimeister/Tskk/SK Nordi 78:68. Kolmanda koha mängus oli TÜ/Rock II 75:66 parem Kohilast.