Noorus-96le teine kaotus, Wolves peab avamängu

Laupäeval Tallinnas peetud Eesti jalgpallimeistrivõistluste teise liiga põhja/ida piirkonna turniiri teise vooru mängus kaotas Jõgeva SK Noorus-96 0:2 (0:1) Tallinna FC Levadia III meeskonnale.

Maarjamäe kunstmuruväljakul toimunud mängus avasid võõrustajad Vladislav Zanfirovi löögist skoori 27. minutil, teise värava lõi Vladimir Tšurilkin kohtumise 62. minutil.

Kahe vooru järel on kuue punktiga tabeli tipus Tabasalu JK Charma ja Lasnamäe FC Ajax, punktiarve on lisaks Noorus-96-le avamata ka Tartu Santose duubelmeeskonnal ja Tallinna Piraajal. Pühapäeval kohtuvad jõgevalased Tallinnas Sportland Arenal just Piraajaga, kes hooaja esimestes mängudes kaotas Jõhvi Lokomotivile 0:3 ja Lasnamäe Ajaxile 1:2.

Pühapäeval peab tänavuse hooaja avamängu ka neljanda liiga lõunapiirkonnas mängiv FC Jõgeva Wolves, kelle vastaseks on Viljandi kunstmuruväljakul peetavas kohtumises sealse JK Tulevik III meeskond. Esimese kodumängu peab Wolves 7. mail, kui Jõgeva linna staadionil minnakse vastamisi FC Elva duubelmeeskonnaga.