Torma kaotas Paidele 25 punktiga

Eesti meistrivõistluste esiliigaturniiri veerandfinaali avakohtumises kaotas SK Torma Sport korvpallimeeskond Paide Viking Window’le 64:89 (18:30, 10:21, 14:19, 22:19).

Möödunud reedel Paides toimunud kohtumises juhtisid esiliiga tugevamas vahegrupis esikoha saanud võõrustajad seitsmeminutilise mängu järel 23:6 ning kolmanda veerandaja keskel kasvas nende eduseis korraks ka juba 35punktiliseks (66:31).

Torma mängijatest oli 25 punktiga resultatiivseim mängujuht Märt Tralla, tema kontosse kogunes ka viis lauapalli ja kolm resultatiivset söötu. Tralla katmisel tegid Paide mängijad kümme isiklikku viga. Fredi Parker lisas Torma arvele 10, Johannes Välb 9, Gintaras Dalke 7 ning Karl-Kristjan Vaab 6 punkti. Vastastest olid täpsema käega Rauno Nurklik (16 p), Siim Kams (14 p) ja Rait Keerles (13 p), lauavõitluses tegutses silmapaistvalt 206 cm pikkune keskmängija Raido Ringmets, kelle arvele kogunes 14 lauapalli.

Kahe võiduni mängitava seeria teine kohtumine peetakse laupäeval Torma spordihoones, mäng algab kell 19.