Oilers jäi veebruaris võiduta

Jõgevamaa jäähokiklubi Olivia Oilers pidas veebruarikuus kaks kohtumist Kohtla-Järve karikaturniiril. Kohtla-Järve Keemikult võideldi välja viigipunkt, teises mängus tuli aga tunnistada liidrite hulka kuuluva Narva Bearsi paremust.

Keemiku vastu avas juba esimesel minutil skoori Ain Kastan, kuid väljakuperemehed suutsid kahest omapoolsest tabamusest avapoolaja lõpuks juhtima minna. Marko Saksingu kahe värava järel oli Oilers 30. minutiks taas ees, kuid kaks minutit enne kohtumise lõppu suutsid vastased 3:3 viigistada.

Narva Bearsile kaotas Oilers 3:5, jõgevalastest viskas Ain Kastan kaks ja Marko Saksing ühe värava.

Tabeli tipus on 10 punktiga Narva Stars ja Narva Ida Sport, Olivia Oilers on ühe punktiga neljandal kohal. Detsembrikuus Viru Sputniku harrastajate meeskonda 6:4 võitnud Oilers jäi kahjuks võidupunktidest ilma – koosseisuprobleemide tõttu loobus Sputnik turniiril osalemisest ning kõik nende tulemused kustutati tabelist.

Ainsas veebruarikuus peetud Tartu linna meistrivõistluste esiliigamängus pidi Olivia Oilers tunnistama Tartu Kajaka 6:0 paremust.