Torma Sport alistas BC Kalevi

SK Torma Sport korvpallimeeskond alistas neljapäeval Tallinnas peetud Eesti meistrivõistluste esiliigaturniiri vahegrupi kohtumises BC Kalev duubelmeeskonna 84:77 (17:18, 28:18, 22:17, 17:24) ning kindlustas endale koha esiliigas ka järgmiseks hooajaks.

Otsustavat veerandaega 14punktilises kaotusseisus alustanud Kalev vähendas kolme minutiga vahe neljale punktile, kuid tormalased suutsid Karl-Kristjan Vaabi ja Jaanus Annoki tähtsal hetkel tabanud visete toel pöörde mängus ära hoida ning lõpuvileni oma edu säilitada.

Jaanus Annoki viskas 20, Märt Tralla 18, Johannes Välb 16 ning Fredi Parker 12 punkti. Märt Tralla kontosse kogunes ka seitse resultatiivset söötu.

Tabeliseis: 1. KK Räpina Kotkad (võiduprotsent 77,8), 2. SK Torma Sport (66,7), 3. TÜ/Rock II (50), 4. TTÜ SK (40), 5. Audentese SG/Noortekoondis II (33,3), 6. BC Kalev II (33,3).  TÜ ja TTÜ on vahegrupi mängud lõpetanud, teistel on pidamata üks kohtumine.

Vahegrupi viimases mängus on Torma Spordi vastaseks taas BC Kalev II, mäng algab Torma spordihoones 26. veebruaril kell 20.