Kadi-Liis Viiarile Eesti meistrivõistluste pronksmedal

Nädalavahetusel Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis toimunud A- ja B-klassi talvistel Eesti meistrivõistlustel kergejõustikus esinesid silmapaistvalt treener Piret Kolli juhendamisel harjutavad Jõgeva KJK Harta jooksjad. Neidude B-klassi 600 meetri jooksus võitis Kadi-Liis Viiar pronksmedali, 1000 meetris oli Kärtyn Kaljusalu neljas.

600 meetri jooksus lõpetas 14aastane Kadi-Liis Viiar ajaga 1.43,97 ning sai 28 osavõtja hulgas kolmanda koha. Neljanda koha saanud Darja Pitšuginat edestas Viiar 54 sajandikuga. Esikoha võitis ajaga  1.39,68 Liis Grete Atonen (Audentese SK), teine oli 1.40,85ga Elisa Annamaa (SK Altius). Võistlejaterivi esimesse poolde jõudsid ka ülejäänud jõgevalased: Kärtyn Kaljusalu oli seitsmes (1.48,39), Britta Kasela kümnes (1.49,92) ning Birgit Kasela kolmeteistkümnes (1.51,16).

1000 meetris jäi ajaga 3.22,45 lõpetanud 13aastane Kärtyn Kaljusalul pronksmedalist puudu 2,67 sekundit. Ka sellel alal võidutses Liisa Grete Atonen (3.17,58), talle järgnesid Christelle Vall (3.18,96) ja Stella Reinumägi (3.19,78). Teistest jõgevalastest oli Britta Kasela neljateistkümne lõpetanu hulgas kuues (3.29,04) ja Liisbeth Kesamaa kaheksas (3.29,44).

14aastane Andrias Adamson jõudis esikümnesse kolmel noormeeste B-klassi alal. Kaugushüppes oli ta 5.39ga kuues, 60 meetri jooksus 7,87ga üheksas ning kuulitõukes 11.56ga kümnes. A-klassi kaugushüppes 5.86 hüpanud 16aastane Sander Õunapuu sai kaheteistkümnenda koha.