Torma Spordile võit ja kaotus

SK Torma Sport korvpallimeeskond pidas möödunud nädalal kaks Eesti meistrivõistluste esiliigaturniiri vahegrupi kohtumist. Kolmapäeval alistati võõrsil TÜ/Rock II 78:62 (20:15, 16:20, 20:11, 22:16), reedel jäädi aga koduhallis 60:76 (16:18, 18:22, 15:18, 11:18) alla KK-le Räpina Kotkad.

Kohtumises tartlastega rebisid tormalased otsustavalt ette kolmanda veerandaja teises pooles, kui kodumeeskond tabas  44:44 viigiseisult ligi viie minuti jooksul vaid ühe viske, Spordi eduseisu kasvatasid aga õnnestunud visetega Märt Tralla ja Gintaras Dalke. Mängu resultatiivseim oli 19 punktiga Jaanus Annok, Märt Tralla lisas 18, Fredi Parker 14 ning Gintaras Dalke 11 punkti.

Kui tänavuse hooaja algul suutis Torma Sport Eesti karikavõistluste avaringis Räpina meeskonna mõlemas mängus alistada, siis nüüd võtsid Kotkad tasavägiselt alanud kohtumises revanši. Tormalastest viskasid üle kümne silma Jaanus Annok (13 p), Priidik Ulp (12 p) ja Fredi Parker (10 p), vastastest oli kindlaima käega 27 punkti visanud Ants Järv.

Uuest aastast Saku I liiga nime kandva turniiri teises vahegrupis, kus selguvad esiliigasse püsima jääjad ja väljalangejad, on liidripositsioonil Räpina (võiduprotsent 80,0). Neile järgnevad Torma (66,7), TTÜ (50,0), Audentese SG/Noortekoondis II (40,0), TÜ/Rock II (33,3) ja BC Kalev II (33,3).

Kaks järgmist mängu peab Torma võõrsil: 28. jaanuaril kohtutakse Kaleviga ning 4. veebruaril Räpinaga.