Tähe naiskond alistas valitseva Eesti meistri

Laupäeval tehti Lähtel algust Eesti saalihoki meistrivõistluste naiste liiga mängudega. Mõlemad Jõgevamaa naiskonnad olid avamängus võidukad:  Jõgeva SK Tähe/Olivia alistas kevadel Eesti meistriks tulnud Eesti Maaülikooli SK 5:4 (1:1, 1:2, 3:1), SK Mustvee mängis 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) üle Kaitseliidu Rapla maleva naiskonna.

Tähe kapteni Teele Randoja avaväravale vastasid tartlannad kolmega ning Eesti meistrid juhtisid teise perioodi keskel juba 3:1. Möödunud hooajal esiliigaturniiri võitnud Tähe suutis mängu siiski pöörde tuua ning Riin Buddelli ja Kerttu Klaarmani väravate järel jõuti viimase kolmandiku algul viigini. Viis minutit enne kohtumise lõppu viis Anu Tammiku Tähe juhtima ning kohe seejärel suurendas Teele Randoja vahe juba kaheväravaliseks. Otsustaval kolmandikul 10 edukat tõrjet teinud väravavaht Andrea Randmaa pidas EMÜ survele vastu ning tartlannad jõudsid oma neljanda väravani alles mängu viimasel sekundil.

Eelmisel hooajal esiliigas neljanda koha saanud SK Mustvee naiskonna esimese värava viskas Katrin Jermoškin, võidu tõi aga Rapla mängijate omavärav.

Üheksa naiskonna osavõtul peetava naiste liiga mängudega jätkatakse 21. novembril Kuusalus, Tähe mängib Järva-Jaaniga, Mustvee läheb aga vastamisi Kuusalu ja EMÜga.