Põltsamaa võrkpallurid napilt neljandad

U20 vanuseklassi Eesti karikavõistluste finaalturniiril jäi Põltsamaa Spordikooli meeskond napilt medalita. Tallinna klubi Tats võitis pronksmedali vaid tänu sellele, et võitis kaks geimi rohkem.

Esimeses mängus kaotasid põltsamaalased 0:3 Salva Tartule, seejärel alistati aga 3:1 SK Tats Tallinn. Teisel võistluspäeval mängiti kõigepealt 3:0 üle Selver Tallinn SK, kuid teises mängus tuli tunnistada kõik karikavõistluste kohtumised 3:0 võitnud VK Täht Tallinn paremust. Viimase võistluspäeva hommikul jäid põltsamaalased ootamatult 0:3 alla seni kõik mängud kaotanud Pärnu Spordikoolile.

15 punktiga tuli karikavõitjaks VK Täht Tallinn, teisena lõpetanud Salva Tartu kogus 12 punkti. Tats ja Põltsamaa kogusid viiest kohtumisest võrdselt kaks võitu ja kuus punkti, otsustavaks sai üldine geimide seis, mis oli parem pealinlastel (8:10, Põltsamaal 6:10). Viies oli Pärnu Spordikool, kuues Selver Tallinn.

Treener Toivo Uusna juhendatavas meeskonnas mängisid Karl Joosep Kesküla, Karl Kolts, Rainer Kulp, Alex Anton Lojander, Silver Maar, Karl Kerdo Ojamaa, Germo Ottender, Mart Toom, Marko Uusküla ja Karl Vilks. Turniiri paremate mängijate hulka valiti põltsamaalastest Mart Toom.

Sel nädalavahetusel mängib Põltsamaa Spordikooli meeskond Räpinas peetaval U18 vanuseklassi karikavõistluste finaalturniiril, kus nende vastasteks on Võru SK, Orava/Räpina SK, Pärnu SK, SK Tats Tallinn ja Selver Tallinn SK I.