Jõgeva noortemeeskond sai kolmanda koha

C1-vanuseklassi Eesti jalgpallimeistrivõistluste teise tugevusgrupi turniiri viimases voorus alistas Jõgeva SK Noorus-96 möödunud reedel võõrsil Tallinna FC Infoneti 5:1 ning lõpetas hooaja kolmanda kohaga.

Avavärava lõid väljakuperemehed küll juba kohtumise kolmandal minutil, kuid edasine mäng kulges jõgevalaste dikteerimisel. Viigivärava lõi Roman Andrejev 17. minutil ning avapoolaja lõpus viis Kristjan Rumm külalised 11 meetri karistuslöögist esmakordselt juhtima. Teisel poolajal kasvatasid Nooruse väravaarvet veel Daniel Aganitš ja Kristjan Rumm, viimased kaks tabamust kohtumise lõpuminutitel tõstsid ta ka B-turniiri edukaimaks väravakütiks. Sügisringi 14 kohtumises lõi Kristjan Rumm kokku 14 väravat.

B-turniiril võitis 37 punktiga esikoha Tartu FC Santos, Tartu JK Merkuur-Juunior jäi neist maha 11 punktiga. Jõgevalased kogusid seitsme võidu ja kolme viigiga 24 punkti. Järgnesid Kohtla-Järve JK Järve (21 p), Keila JK (18 p), Tallinna FC Infonet (15 p), Paide Linnameeskond (14 p) ja JK Tallinna Kalev (6 p). Samuti kaheksa meeskonna osavõtul peetud A-turniiri kolm paremat olid Tallinna FC Flora I, FC Nõmme United ja Tallinna JK Legion.