Tähe kaotas EMÜle

Saalihoki meistriliigas kaotas Jõgeva SK Tähe/Olivia pühapäeval võõrsil Eesti Maaülikooli SKle 2:5 (0:1, 1:0, 1:4).

Veel kohtumise 49. minutil oli seis 1:1 viigis (jõgevalaste värava viskas Kaido Ingveri söödust Andreas Õun), siis suutsid tartlased seitsme minuti jooksul saata Tähe väravasse neli palli ning otsustavalt 5:1 ette rebida. Ebasportlikult käitunud EMÜ mängija Sven Uue eemaldamise järel said jõgevalased kohtumise viimasteks minutiteks küll arvulise ülekaalu, kuid vahet suudeti vähendada vaid korra: 59. minutil viskas Mario Paulus Nikolai Roobi söödust Tähe teise värava.

Teises pühapäeval peetud mängus alistas Sparta Team Automaailm 8:4 TTÜ SK. Kahe vooru järel on kuue punktiga tabeli tipus Sparta, EMÜ on kogunud viis punkti. Tähel on kolmandana kaks punkti, võrdselt ühe punktiga järgnevad Saku ja TTÜ.

Pühapäeval kell 15 läheb Tähe Virtuses spordihoones vastamisi Eesti U19 koondisega.