RSK ja Wolves jäid tabeli lõppu

Möödunud nädalavahetusel jõudis lõpule Eesti jalgpallimeistrivõistluste neljanda liiga lõunatsooni turniir. Jõgevamaa meeskonnad jäid tabeli lõppu: Tabivere RSK oli 12 punktiga üheksas ning FC Jõgeva Wolves 6 punktiga kümnes.

Eelviimases voorus pidid mõlemad maakonna meeskonnad tunnistama vastaste paremust.  Tabivere RSK kaotas võõrsil koguni 1:10 liiga esikoha eest võidelnud Suure-Jaani United’ile. Tabivere ainsa värava lõi seisuks 1:4 Tarmo Veskioja, vastastest oli erilises hoos Margus Terras, kelle arvele jäi lõpuks kuus tabamust. FC Jõgeva Wolves jäi koduväljakul  1:6 alla Tartu klubile Bronx Wood. Kogu hooaja jooksul hea kaitsetegevusega silma paistnud tartlased suutis jõgevalastest ainsana üle mängida Stenver Kleimann-Leimann.

Möödunud laupäeval Osulas peetud viimase vooru mängus kaotasid “Hundid” 2:8 SK-le Roosu. Kodumeeskond avas skoori küll juba teisel minutil, kuid kaks minutit hiljem suutis Mart Päll seisu viigistada. Edasine mäng külalistel siiski enam nii hästi ei läinud, teise väravani jõuti alles teisel üleminutil Roosu 8:1 eduseisus, kui Stenver Kleimann-Leimann realiseeris 11 meetri karistuslöögi. Tabivere RSK viigistas hooaja viimases kohtumises Võru Heliosega 2:2.

Neljanda liiga lõunatsooni lõplik paremusjärjestus: 1. FC Tarvastu 38 punkti, 2. Suure-Jaani United 38 p, 3. Tartu FC Bronx Wood 36 p, 4. Tartu JK Tammeka II 35 p, 5. SK Roosu 27 p, 6. FC Helios Võru 23 p, 7. FC Elva II 23 p, 8. Tartu JK Taara 22 p, 9. Tabivere RSK 12 p, 10. FC Jõgeva Wolves 6 p.

Sel laupäeval kell 17 peavad “Hundid” Virtuse spordihoones sõpruskohtumise Eestis elavaid välismaalasi ühendava jalgpalliklubiga Rumori Calcio.