Noorus-96 kaotas liidrile

Jõgeva SK Noorus-96 jalgpallimeeskond kaotas teise liiga ida/põhjatsooni tabelis liidripositsioonil olevale Paide Linnameeskonna II võistkonnale 1:3. Väljakuperemehed  juhtisid 71. minutiks 3:0, kuid mängu lõpus õnnestus auväravani jõuda ka külalistel: 87. minutil oli täpne Asso Nettani löök.

22. vooru mängud tabeli teise pooles muutusi kaasa ei toonud. Jõgevalased on 22 punktiga endiselt 11. kohal, koht tagapool olevat Lasanäe Ajaxit edestatakse nelja punktiga. Laupäeval kell 12 läheb Noorus-96 Jõgeva aleviku staadionil vastamisi tabelis teisel kohal oleva Tartu JK-ga Welco.

Neljanda liiga turniiril on Jõgevamaa meeskondadest kahes viimases voorus võiduni jõudnud Tabivere RSK. Tabiverelased kaotasid võõrsil Tartu JK-le Taara 2:4 (mõlemad väravad lõi Juhani Võik), koduväljakul alistati aga FC Elva II 4:1 (kaks tabamust Eduard Kovbasnjukilt, üks Marko Meripuult ja Tarmo Veskiojalt). FC Jõgeva Wolves kaotas Suure-Jaani United’ile 1:8  ja Võru Heliosele 1:3 (väravate autoriteks Joonas Kütt ja Karl Sander Poll).

Kaks vooru enne turniiri lõppu on Tabiverel tabelis 11 ja “Huntidel”  6 punkti. Tabivere mängib laupäeval võõrsil liiga liidri Suure-Jaaniga, Wolves peab hooaja viimase kodumängu pühapäeval kell 17 Jõgeva linna staadionil, vastaseks kolmandal kohal olev Tartu FC Bronx Wood.