Neljavõistluses võidurõõmu viiele koolile

Möödunud neljapäeval toimusid Tabivere staadionil Jõgevamaa noorte meistrivõistlused kergejõustiku neljavõistluses. Kuues vanuseklassis tegi kaasa 98 noort kergejõustiklast, esikohani jõudsid viie kooli esindajad.

Poiste B-klassis võitis 3179 punktiga esikoha Andrias Adamson (Jõgeva PK), järgnesid Märtin Jõe (Põltsamaa ÜG; 3028) ja Aron Prits (Palamuse G; 2743). Jõgeva põhikoolile tuli võit ka tüdrukute C-klassis, kus Annabel Kallo kogus parimana 2666 punkti. Teise koha sai 2279 punktiga Anette Laureen Linnuste (Põltsamaa ÜG), kolmas oli 2137 punktiga Maris Kallo (Jõgeva PK).

Poiste C-klassis kogus Kristjan Jazõkov (Mustvee G) 2261 punkti, talle järgnesid 1966 punktiga Holger Laul (Torma PK) ja 1932 punktiga Kert Miko Martis (Puurmani MK). Tüdrukute B-klassi võistlustel oli teistest üle Anabell Traks (Laiuse PK), kes sai nelja alaga kokku 3060 punkti. Birgit Kaselale (Jõgeva PK) andis 2749 punkti teise ning Anette Lepikule (Põltsamaa ÜG) 2727 kolmanda koha.

D-klassis oli poistest 1972 punktiga parim Janmar Reiljan (Palamuse G), järgnesid Rasmus Randoja (Laiuse PK; 1680) ja Margus Rosin (Jõgeva PK; 1669). Võistluste ülekaalukukaim võit sündis tüdrukute sama svanuseklassis, kus Berit Kukk (Puurmani MK) edestas konkurente rohkem kui poole tuhande punktiga. Kukk kogus 2165 punkti, järgnesid Anita Rähn (Puurmani MK, 1617) ja Angelika Palm (Palamuse G; 1614).

Kahe noorema vanuseklassi võistlusaladeks olid 60 meetri jooks, kaugushüpe, pallivise ja 600/1000 meetri jooks. Kõige vanematel asendas palliviset kuulitõuge.