Jõgeva Wolves avas võiduarve

Eesti meistrivõistluste neljanda liiga turniiri kaheteistkümne kaotusega alustanud FC Jõgeva Wolves on kahes viimases kohtumises saavutanud kaks väärtuslikku võitu. Kui kolmeteistkümnendas voorus saadud klubi ajaloo esimene ametliku kohtumise võit tuli tänu vastaste poolt mängu viimasel minutil tehtud valele vahetusele, siis sel pühapäeval mängiti koduväljakul juba kindlalt üle liigatabeli esimesse poolde kuuluv FC Elva duubelmeeskond.

6. septembril Kambjas peetud kohtumine Tartu JK-ga Taara lõppes algselt võõrustajate 3:2 võiduga. Avapoolaja võitsid küll “Hundid” kahest Evert Einroosi väravast 2:1, kuid viimase 45 minuti jooksul lõid Taara mängijad kaks väravat, viimase neist Tarvo Padar kohtumise 73. minutil. Mängu saatuse jaoks kujunes aga otsustavaks hoopis kohtumise põhiaja viimane minut. 90. minutil vahetas tartlaste avavärava löönud Üllar Soomi välja mängija, kes pole kantud JK Taara poolt meistrivõistlusteks üles antud mängijate nimekirja. Ülesandmata mängija kasutamise eest tühistas Eesti Jalgpalli Liit Taara võidu ning tabelisse märgiti Wolves’i 2:- võit.

Pühapäeval läks küll Elva juba kolmandal mänguminutil jõgevalaste eksimusest juhtima, kuid edasine mäng kuulus väljakuperemeestele. Poolaja võitis Wolves 4:2 ning kogu kohtumise 5:3. Kaks väravat lõid Andrei Zevakin ja Karl Sander Poll, ühe tabamuse sai kirja Kevin Keek.

Neljateistkümne vooru järel on “Hundid” tabelis kuue punktiga kümnendal kohal, koha võrra kõrgemal on kaks punkti enam kogunud Tabivere RSK. Kahes viimases meistrivõistluste mängus on Tabivere kaotanud 1:5 Tartu Tammeka duubelmeeskonnale (värava lõi Eduard Kovbasnjuk) ning 0:9 liigatabelit juhtivale Tarvastule.

Viieteistkümnenda vooru mängud peavad mõlemad Jõgevamaa meeskonnad pühapäeval võõrsil: Tabivere kohtub Kambjas Tartu Taaraga, Wolves aga Suure-Jaanis sealse United’iga.