Noorus-96 kaotas C.F.ile

Eesti jalgpallimeistrivõistluste teise liiga mängus kaotas Jõgeva SK Noorus-96 laupäeval koduväljakul Tallinna C.F.-ile 1:3.

Avapoolaja lõpuks juhtis C.F. 2:0, mõlemad väravad lõi tsooniturniiri edukaim väravakütt Rejal Alijev. 58. minutil jäid pealinlased väljakule arvulisse vähemusse ning minut hiljem vähendas Kristjan Kuldmägi väljakuperemeeste kaotusseisu minimaalseks. Rohkemat siiski ei suudetud, hoopis külalised lõid 62. minutil oma kolmanda värava.

Tabeli tipus on 34 punktiga Tartu Welco, Paide Linnameeskond II on kogunud kolm ning C.F. neli punkti vähem. Noorus-96 on nelja punktiga neljateistkümnendal kohal. Laupäeval kell 19 kohtuvad jõgevalased aleviku staadionil kuuendal positsioonil oleva Jõhvi Lokomotiviga.

Möödunud nädalal Ungaris Kaposváris peetud noorte jalgpallifestivalil osalenud Noorus-96 C-klassi meeskond tegi viimases alagrupimängus väravateta viigi Horvaatia klubiga NAŠK Našice, kohamängude avaringis jäädi aga 1:3 alla Pontisola meeskonnale Itaaliast.