Tabivere teenis punktilisa

Tabivere Rahvaspordiklubi jalgpallimeeskond tegi Eesti meistrivõistluste neljanda liiga lõunatsooni turniiri kaheksandas voorus liidrite hulka kuuluva Suure-Jaani United’iga 2:2 viigi.

Pühapäeval Tabivere põhikooli staadionil peetud kohtumise avapoolajal lõid mõlemad meeskonnad ühe värava. Liigatabelis kolmandal kohal olev Suure-Jaani meeskond avas Kaido Heinsalu löögist skoori kohtumise 42. minutil, kaks minutit hiljem viigistas aga Juhani Võik seisu.

Kohtumise lõpp oli dramaatiline: mõned minutid enne lõpuvilet jäi Tabivere RSK vähemusse ning üleminutitel suutis Suure-Jaani ka juhtima minna, kuid väljakuperemeestel õnnestus siiski viigipunkt päästa. 87. minutil teenis tabiverelane Olavi Laurson teise kollase kaardi ning pidi väljakult lahkuma. Esimesel üleminutil jõudis sihile United’i mängija Margus Terrase löök, kaotusseisu jäänud jäänud tabiverelased siiski pead ei kaotanud ning kolmandal üleminutil suutis vastaste väravavahi üle mängida Leor Veimann.

Kaheksast kohtumisest on Tabivere RSK teeninud viis punkti, turniiritabelis ollakse üheksandal kohal.

Lõunatsooni turniiri kaheksanda vooru ülejäänud mängud peetakse sel laupäeval ja pühapäeval, FC Jõgeva Wolves kohtub pühapäeval kell 18 Tartus sealse Bronx Woodiga. Tabivere RSK peab 5. augustil kell 18 kodustaadionil Eesti karikavõistluste teise ringi mängu Pirita JK-ga Reliikvia, meistrivõistluste järgmine mäng toimub neil 8. augustil Väimelas, kus vastaseks on FC Helios Võru.