Kristjan Rosenbergile teivashüppes esikoht

Laupäeval ja pühapäeval Tallinnas peetavateks U23 vanuseklassi Euroopa meistrivõistlusteks valmistuv tabiverelane Kristjan Rosenberg osales möödunud nädalavahetusel Rakveres toimunud noorte Eesti meistrivõistlustel kergejõustikus, kus saavutas noorsoo vanuseklassis teivahüppes esikoha. Algkõrgus 4.50 alistus talle esimesel katsel, 4.60 aga teisel üritusel. Järgnevad katsed kõrgusel 4.80 ei õnnestunud. 4.50-ga jagasid hõbemedalit Toomas Kesküla ning Rosenbergi koondisekaaslased EM-il Janek Õiglane ja Markus Leemet. Kristjan Rosenberg kontrollis vormi ka kettaheites, kus sai 39.96-ga üheksanda koha. Koos talvistel meistrivõistlustel teivashüppes ja seitsmevõistlustes võidetud esikohtadega on Kristjan Rosenberg tänavu noorsoo vanuseklassis võitnud kolm Eesti meistrikulda.

Jõgeva KJK Harta noorkergejõustiklastest sai Siim Tolmusk juunioride odaviskes 57.35-ga neljanda koha. Ala võitnud Kaarel Juus viskas 700-grammist oda 68.29, pronks saadi 60.73-ga. Viienda koha said Marii Anett Lillemägi A-klassi odaviskes (38.86) ning Kadi-Liis Viiar B-klassi 800 meetri jooksus (2.30,87). Mattias Sääritsale andis lõpuaeg 2.19,26 B-klassi poiste 800 meetri jooksus kaheksanda koha.

Põltsamaa SK esindajatest lõpetasid kuuenda kohaga Ragnar Joosep A-klassi odaviskes (54.19), Märtin Jõe B-klassi kolmikhüppes (11.18) ning Käty Olup B-klassi odaviskes (34.75). Kristo Evard oli 1.80-ga seitsmes A-klassi kõrgushüppes ning Britta Pähkel kaheksas naisjuunioride kolmikhüppes (10.42)