Jõgeva Noorus-96 teenis neljanda viigipunkti

Eesti meistrivõistluste teise liiga kohtumises mängis Jõgeva SK Noorus-96 pühapäeval võõrsil Tallinna Dünamoga 2:2 viiki. Veel 17 minutit enne kohtumise lõppu juhtisid võõrustajad 2:0, seejärel suutsid jõgevalased aga seisu Mario Tikerberi ja Jürgen Hiljuranna väravatest tasakaalustada.

Lisandunud punkt Jõgevat tabeli viimaselt kohalt siiski veel kõrgemale ei tõstnud, samuti neli punkti kogunud Lasnamäe Ajaxil on parem väravate vahe. Kaheteistkümne vooru järel on 31 punktiga tabeli tipus Tartu Welco, Paide Linnameeskond II jääb maha kolme, Luunja nelja ning Tallinna C.F. viie punktiga.

Kevadringi viimases voorus kohtub Noorus-96 laupäeval kell 19 Jõgeva aleviku staadionil tabelis üheksandal kohal oleva Võru JKga.

Nooruse duubelmeeskond FC Jõgeva Wolves pidas eelmisel nädalal kaks olulist kohtumist. Kolmapäeval toimunud Eesti karikavõistluste avaringi mängus jäädi napilt 1:2 alla rahvaliiga meeskonnale FC Like & Share (jõgevalaste värava autoriks Karl Sander Poll), võiduvärava lõid pealinlased seejuures mängu 89. minutil. Laupäeval kaotati aga meistrivõistluste neljanda liiga mängus Suure-Jaani United’ile 1:4, värava lõi Jesse Pint. Tabivere RSK kaotas neljanda liiga mängus viimati Tartu JK-le Taara 3:6. Kaks väravat läks Eduard Kovbasnjuki arvele, korra oli täpne Marko Horn. Pühapäeval kohtuvad tabiverelased võõrsil FC Elvaga, “Huntide” vastaseks on Väimelas Võru FC Helios.