Noorus tegi tabelis suure tõusu

Jõgeva jalgpalliklubi SK Noorus on teises liigas võitnud neli viimast kohtumist ning teinud sellega liigatabelis märkimisväärse tõusu, asudes praegu neljateistkümne võistkonna seas kuuendal kohal.

Augusti algul Jõgeva aleviku staadionil peetud kohtumises saadi 3:0 jagu Luunja võistkonnast. Järgmisena võideti võõral väljakul probleemideta Türi Ganvix JK meeskonda, kelle vastu juhiti mängu kahekümnendal minutil juba 2:0. Türi mängijad suutsid kohtumises vastata vaid ühe väravaga ning võit kuuluski Jõgevale.

17. augustil peetud kohtumises saadi suureskooriliselt jagu Viljandi Tuleviku duubelvõistkonnast. Esimesel poolajal mindi juhtima 2:0 ning teisel poolajal algas väravatesadu. Esmalt realiseeris Jõgeva kasuks määratud penalti Tauno Anvelt, neli minutit hiljem lõi värava Rauno Pikver. Paarkümmend minutit enne kohtumise lõppu anti Jõgeva kasuks järjekordne penalti, mille realiseeris Mihkel Kukk, ning kohtumisele pani viimasel minutil ilusa punkti Andro Lepp, kes lõi seisuks 6:0 Jõgeva kasuks.

Eelmisel pühapäeval võõrustasid Jõgeva mehed kodustaadionil Saaremaa mehi Sörve JK-st, kelle vastu sündis avavärav lausa viiendal minutil. Pool tundi hiljem lisas Rauno Pikver skoorile veel ühe värava. Poolaeg lõppes Jõgeva Nooruse üsna kindla 3:0 eduga, sest mõned minutid enne vaheajavilet saatis Mairo Tikerberi palli saarlaste väravavõrku. Teisel poolajal said väravaarve avatud ka Sörve mehed, lüües avavärava poolaja keskel. Õnnetuseks lõi Mihkel Kukk kaheksa minutit enne normaalaja lõppu omavärava ning seis oli 3:2 Jõgevale. Väga õige vahetuse tegi Jõgeva võistkond loetud minutid enne mängu lõppu, mil Mario Tikerberi asemele tuli Sten Juhanson, kes lõi kaks minutit hiljem Jõgeva neljanda värava.

Sel pühapäeval võõrustab SK Noorus Jõgeva aleviku staadionil liigatabeli võimsat liidrit FC Santost, kellega sel hooajal on juba korra kohtutud ning saadud ülisuur 0:18 kaotus. Siiski kinnitas klubi treener Igor Orlov, et pühapäevaseks mänguks ollakse paremini valmis, meeskonda aitavad mitmed tugevad mängijad ning Santosel ei maksa nii lihtsat ja suureskoorilist võitu enam oodata.