Eesti meistrivõistlustelt 11 medalit

Kahel möödunud nädalavahetusel peeti Eesti noorte, juunioride ja noorsoo sisemeistrivõistlused kergejõustikus. Jõgevamaa noored tõid koju neli kulda, neli hõbedat ja kolm pronksi.

Noorsoo vanuseklassis (U23, snd 1987–1989) võideti kokku 5 medalit, Mihkel Saks oli kaugushüppes teine (6.79) ja kolmikhüppes kolmas (14.08). Viljar Vallimäe sai hõbeda 3000 m jooksus (8.37,79), samuti sai hõbeda Helena Laumets 1500 m jooksus (5.06,82). Ka teivashüppes tuli hõbemedal, selleks tuli Kermo Rudissaarel ületada 4.70. Medalitele lisaks said noorsooklassi võistlejad kolm neljandat kohta, napilt pidid medalita jääma Kristo Rudissaar teivashüppes (4.70), Indrek Kalvet kõrgushüppes (2.00) ja Sten Veelak kolmikhüppes (13.91)

Jõgevamaa juuniorid (U20, snd 1990-1991) tõid koju kolm Eesti meistri kuldmedalit. Tavapäraselt ikka teivashüppajad, noormeestest Enno Eller (4.55) ja neidudest Maarja Pärs (3.40). Oma esimese individuaalse meistrikulla võitis Rauno Laumets noormeeste 800m jooksus ajaga 1.59,92. Tanel Niider oli 3000 m jooksus kuues (9.55,78).

A-klassi noormeeste kuulitõukes tuli Eesti meistriks Jarmo Andressoo tulemusega 15.45. Neidude 1500 m jooksus võitis pronksmedali Krista Vestel (5.15,32). Noormeeste teivashüppes tulid meile neljas ja viies koht, Hugo Manguse ületas 4.00 ja Indrek Reisberg 3.80. Indrek Reisberg sai veel lisaks kaugushüppes kuuenda koha (6.34). Kuuendaks tuli ka Seidy Salundi neidude 60 m tõkkejooksus (9,57, eeljooksudes näitas ta paremuselt kolmandat aega 9,39). Korraliku isikliku rekordi püstitas Seidy ka 60 m sprindis – 8,42.

B-klassi poiste teivashüppes võitis oma esimese Eesti meistrivõistluste medali Kristjan Rosenberg, isiklik rekord 3.50 andis pronksi.