SK Noorus-96 kaotas Põlvas liidrile

Jalgpalli Eesti meistrivõistluste III liiga lõunagrupis kohtus Jõgeva SK Noorus-96 liidrikohal oleva Põlva FC Lootosega ja kaotas 1:2 (0:1). Jõgeva värava lõi 83. minutil Margus Rosin. Esikohal oleval Põlval on nüüd 31 punkti ja kolmandal kohal paikneval Nooruse meeskonnal 27 punkti.
Sel laupäeval mängib Nooruse esindusmeeskond Jõgeva aleviku staadionil FC Vastseliina meeskonnaga, Kohtumine algab kell 12.
IV liigas mängiv Nooruse II koosseis kaotas aga Tallinnas suurelt 1:10 (0:3) Mustamäe Jalgpalliklubile. Auvärava tegi 80. minutil Renee Gerassimov. Turniiril 26 punkti kogunud Nooruse duubelmeeskond on tabelis hetkel 5. kohal.
Naiste meistrivõistluste II liigas kohtus FC Jõgeva Wolves koduväljakul turniiri liidri Tallinna FC Flora III naiskonnaga ja pidi samuti vastu võtma kaotuse 0:5 (0:2). Seni on kogutud üks punkt, millega ollakse tabelis 7. kohal.