Jalkarindelt võit ja kaks kaotust

Jalgpalli Eesti meistrivõistluste madalamates liigades toimus nädalavahetusel järjekordne mängudevoor. Teise võidu sai turniiritabelisse III liigas mängiv Jõgeva SK Noorus-96.
Maakonna esindusmeeskond alistas Tartus sealse Team Helmi meeskonna 2:0 (2:0). Nooruse meeskonna eest lõid väravad Alar Arula (14.) ja Raul-Martin Sirkas (24. minutil). Jõgeva meeskonnal on nüüd tabelis 6 punkti, millega ollakse lõunatsoonis 3. kohal.
IV liigas mängiv Nooruse II meeskond mängis Vaimastvere Arenal ning pidi vastu võtma suureskoorilise 1:7 (0:3) kaotuse Põhja-Tallinna JK Volta esinduselt. Nooruse duubelmeeskonna auvärava saavutas 49. minutil penaltist Marko Murumaa.
Vaimastveres mängis naiste II liigas oma kolmanda mängu FC Jõgeva Wolves, vastaseks oli Jõhvi/Narva ühendnaiskond. Kuigi Wolvesi naiskond pidi vastu võtma 2:5 (1:3) kaotuse, avati turniiril oma väravate arve.
Wolves asus 28. minutil Anu Paluoja väravast 1:0 juhtima, kuid vastasid viigistasid kohe ja võitsid poolaja 3:1. Teisel poolajal skooris Wolvesi naiskonna mängijatest 65. minutil Kätriin-Elise Pahva.